Nakładanie Folii PPF

Jesteśmy akredytowanym instalatorem folii PPF firmy Flexi Shield produkowanej w Stanach Zjednoczonych. Najlepsza ochrona lakieru, samoregeneracja, głębia koloru i połysk, odporność na odplamienia..

731493333

Czym jest folia PPF?

PPF to z angielskiego Paint Protection Film co oznacza folię chroniącą lakier. Jest to arkusz specjalistycznej folii którego nie widać pod warunkiem że jest on bardzo dobrze naniesiony na samochód. Nie jest to spray czy ciecz i to właśnie jest powodem dla którego montaż folii PPF jest czasochłonnym procesem.
Folia PPF została zaprojektowana aby chronić lakier w najbardziej narażonych miejscach na zadrapania spowodowane uderzeniami kamyków podczas jazdy czy porysowaniem przez zwierzęta, chroni lakier przed osadzaniem się różny związków chemicznych które niszczą powłoke lakieru. Folia PPF której używamy tworzy rzeczywistą barierę ochronną dla samochodu.

Nakładamy wysokiej jakości folię PPF

Folia PPF której używamy jest wysokiej jakości produktem produkowanym w Stanach Zjednoczonych i objęta jest 10 letnią gwarancją przez producenta Flexi Shield. Możesz mieć pewność że gwarancja obejmuje pękanie, żółknięcie i wszystko inne co nie powinno się przydarzyć tak wysokiej jakości folii ochronnej samochodu. Folie PPF najczęściej nakładamy na przednie elementy pojazdu takie jak zderzak, maska, błotniki i lusterka, które mają największe ryzyko uszkodzeń lakieru przez kamienie i inne elementy niszczące lakier podczas poruszania sie twojego pojazdu. Zaletą folii PPF jest to że wszystko jest w pełni konfigurowalne, co oznacza że możesz nam zlecić tak naprawdę prawie każde miejsce na twoim samochodzie do zabezpieczenia lakieru za pomocą folii PPF.

Czy będziesz w stanie zobaczyć krawędzie folii?

W zależności od elementów które mają zostać zabezpieczone. Jednak jeśli wybierzesz firmę autoryzowaną z ogromnym doświadczeniem jak Lux Car Detailing to ryzyko jest zmniejszone praktycznie do zera. Wpływ na widoczność krawędzi ma również kolor i rodzaj lakieru gdzie na ciemnym metaliku krawędzie są niewidoczne, a kolor dostaje dodatkowego błysku

Jak długo można mieć założoną folie PPF?

Tak długo jak tylko masz na to ochotę, a przed sprzedażą możesz ją zdjąć aby zwiększyć wartość swojego pojazdu, bo wiesz że pod folią PPF znajduje się idealna warstwa lakieru twojego pojazdu. Folię można w bardzo prosty sposób usunąć pod warunkiem że wiemy jak dokładnie to zrobić. Oczywiście jeśli chcesz możesz zlecić to nam aby zostało to zrobione w pełni profesjonalnie.

Zdolności samoregeneracji folii PPF?

Tak, zdolność do samo regeneracji folii PPF, której stosujemy jest wyjątkowa, tak długo, jak rysa nie przeniknie przez górną warstwę folii to rysa będzie mogła się zagoić.
Wystarczy dodać więcej ciepła zostawiając auto na słońcu, użyć suszarki do włosów czy polaniu tego miejsca gorącą wodą powoduje regenerację wierzchniej warstwy folii PPF i pozostawi ją jak nową zaraz po instalacji.